ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
NAKUPUJETE PRAVIDELNĚ? ŘEKNĚTE SI O SLEVU! KONTAKTUJTE NÁS

Reklamační podmínky

Vše o nákupu

Vážení zákazníci,

zakoupili jste si výrobek přes náš internetový obchod a  neodpovídá Vašim představám? Zákazník, který uzavřel smlouvu s internetovým eshopem PROFIKUS.CZ má právo odstoupit od kupní smlouvy a to v zákonné lhůtě 14 dní od převzetí zboží, bez udání důvodu. Právo se vztahuje i na produkty zakoupené v obchodě Profikus store s.r.o..

 

Jak postupovat při vrácení?

 Vrácení zboží na prodejně osobně:

- Zboží je nutné vrátit do 14 dní od zakoupení, v původním obalu, včetně všech komponentů, na adresu společnosti: Profikus store s.r.o., Mladých Běchovic 2, 19011 Praha 9 Běchovice, pondělí až čtvrtek od 10:00 – 18:00 hodin a v pátek od 10:00 – 18:00 hodin. Státní svátky máme zavřeno.

- K odstoupení od smlouvy je potřebné poslat oznámení na email info@profikus.cz a doložit kopii faktury.

- Na pobočce výrobek zkontrolujeme, když splňuje všechny požadavky vystavíme dobropis a vydáme Vám peníze v hotovosti nebo pošleme na účet.

 

Vrácení zboží poštou, kurýrem:

- Pošlete nám na info@profikus.cz oznámeni, že budete posílat reklamaci.

- Vytisknete fakturu a na faktuře kompletně popište Váš požadavek na výměnu či vracení zboží aby s toho bylo zřetelně jaký model chcete měnit a který rozměr potřebujete. V případě vracení peněz napište číslo účtu.

- Zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

- Pošlete baliček třeba přes zasilkovnu na výdejní místo Mladých Běchovic 2, 19011 Praha 9 Běchovice pro společnost Profikus Store s.r.o. nebo kteroukoliv přepravní společnosti na stejnou adresu.

- Zboží je nutné vrátit do 14 dnů od převzetí, nepoškozené a čisté, v původním obalu, včetně všech komponentů, na adresu společnosti: Profikus Store s.r.o., Mladých Běchovic 2, 190 11 Praha 9 Bechovice.

- Kupující nese náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu. Balíčky na dobírku nepřebíráme.

- O výsledku odstoupení od smlouvy Vás budeme informovat emailem do 14 dní. Dobropis Vám bude zaslán v příloze.

 

Na které zboží se vztahuje právo odstoupení od smlouvy?

K odstoupení od smlouvy je možné posílat jenom produkty, na které:

- se vztahuje 14 denní lhůta,

- jsou zabaleny v původním obale,

- jsou doručené se všemi komponenty, které byly součástí prodejního balení,

V případě nedodržení výše uvedených pokynů, nemusí prodávající vrátit zákazníkovi celou kupní částku produktu, nebo zamítnout odstoupení od smlouvy. Výše vrácené částky se bude posuzovat individuálně.

 

Jak se počítá lhůta 14 dní?

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dní, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně). Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno. Lhůta pro odstoupení se tak považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle podnikateli oznámení, že od smlouvy odstupuje.


Kdy a jakým způsobem budou zákazníkovi vráceny peníze?

Prodávající je povinný vrátit zákazníkovi peněžní částku v zákonné lhůtě 14 dní, bankovním převodem. Peněžní částku není možné vrátit zákazníkovi dříve, než bude zboží předávajícímu vráceno. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího. Peníze můžete dostat také osobně na naší prodejně.

« zpět